آخرین اخبار دانشگاه:

عمومی

روز جهانی دانشجو فرخنده باد

دانشجوی گرامی ! رسالت خود را فراموش نکنی ، تو از تبار آفتابی و باید با نور علم و معرفت بر صفحات تاریک جهل و نادانی بتابی ! تنویر فانوس علم و دانایی در کشور عزیزمان افغانستان تکلیف تو است … روز ات خجسته باد دانشجوی عزیز !. بیشتر بخوانید »

روز معلم برای تمام معلمین مبارک

معلم عزیز ، استاد بزرگوار، تو را به چه مانند کنم . دل دریاییت لبریز از آرامش است همچون کوه استوار از حوادث روزگار ایستاده ای و همچون ابر، باران پر شکوه معرفت بر چمن های دشت دانش آموختگی فرو می ریزی . خورشید نگاهت گرمابخش وجود ما وحرارت کلبه ی سرد یأس و ناامیدی و ارمغان شور و شعف ... بیشتر بخوانید »

کشور در آشفتگی اقتصادی

کشور در آشفتگی اقتصادی دولت در پژمردگی سیاسی چالش‌ها و زدوبندهای سیاسی دولت را سرگرم نگهداشته است، ولی نپرداختن به بحران اقتصادی کنونی گران تمام خواهد شد. افغانستان در دو سال اخیر، وارد بحران اقتصادی شده است؛ از یک‌سو رشد اقتصادی به‌شدت کاهش یافته است و از سوی دیگر عواید دولت به‌گونه چشمگیری پایین آمده و منجر به یک بحران ... بیشتر بخوانید »

دانشجویان ممتاز

دانشجویان که در صنوف خویش جایگاه نخست را کسب کردند از سوی موسسه تحصیلات عالی فجرستان مورد تقدیر قرار گرفتند                       بیشتر بخوانید »

دانشجویان گرامی !

دانشجویان گرامی ! نظر به هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی کشور ، با در نظرداشت گرمی هوا و جریان ماه مبارک رمضان رخصتی عمومی بوده و دروس سمستر های جدید به تاریخ 3 برج اسد سال روان آغاز می گردد. بیشتر بخوانید »

توزیع تقدیرنامه از طرف مقام ولایت تخاربه دانشجویان مؤسسه تحصیلات عالی فجرستان

4

به تاریخ 3 / 3 / 94  مؤسسه تحصیلات عالی فجرستان اولین دادگاه تمثیلی را دایر نموده بود که انگیزه پیگری این گونه برنامه ها را دراذهان دیگرنهاد های  تحصیلی تداعی نموده، تشویق وترغیب مردم ومقامات دولتی را نیز در قبال داشت که در پیوند با این موضوع عبداللطیف ابراهیمی والی ولایت تخارعصر دیروز به تاریخ 13 / 3/ 94 ... بیشتر بخوانید »

جریان محکمه تمثیلی

IMG_5731

محکمه تمثیلی موسسه تحصیلات عالی فجرستان بر ادامه فعالیت های مثمر و مداوم خویش ، بروزی یک شنبه مورخ 3 برج جوزا دادگاهی تمثیلی را توسط دانشجویان بخش قضائی و سارنوالی دانشکده حقوق و علوم سیاسی     دایر نموده که ، ریاض الدین شریفی رئیس موسسه تحصیلات عالی فجرستان،   عبدالطیف ابراهیمی والی ولایت تخار ،   پوهنمل محبوب ... بیشتر بخوانید »

محکمه تمثیلی

IMG_5689

بیشتر بخوانید »

میلاد النبی

  ما انس و جن را خلق نکردیم مگر برای عبادت همگان میدانند که فلسفه و خلقت انسان در مفاهم آیه متبرکه تبین یافته و ما بادرک این موضوع که انسان صرف برای عبادت و آبادانی زمین مأموریت یافته مسئولیت ما انسان ها نیز یادهانی شده و این مفاهم سبب میشوند تا گام های متین و استوارتری را  در جهت ... بیشتر بخوانید »

نتیجه کانکور آزمایشی

::::::::::::نتیجه کانکور آزمایشی:::::::::::: شکست وجود ندارد، تنها نتیجه باقیست! طوری که میدانید، سرنوشت ما در گرو عمل ماست و نحوه و میزان تلاش و پشتکار ماست که مسیر زندگی ما را ترسیم نموده و بقای زندگی ما را تضمین میکند که نتایج کانکور شما نیز میزان تلاش شما را در جهت رسیدن به هدف تحصیلی مشخص تر میسازد و موسسه ... بیشتر بخوانید »